Toptan Elektrik

Ülkemizde Varlık Gösteren Toptan Elektrik Satış Firmaları

Elektrik tedarik firmaları, gerek üretim yapan gerekse toptan satış sağlayan enerji şirketleri ile karşılıklı anlaşmalar yaparak, Ucuz Elektrik enerjisi ticareti yapabilecek konuma gelmiştir. Yani, kendi ürettiği elektriği kullanıcılara uygun enerji fiyatları ile sunabildiği gibi, aynı cazip fiyatlar aracılığı ile elektriğin ihracat ve ihtalatını da yapan birçok elektrik tedarikçisi firma bulunmaktadır. Yeni yapılan düzenlemeler ile serbest tüketiciler de bu cazip elektrik seçeneklerinden yararlanabilmek için kolay bir şekilde başvuru yapabilecekler.

Toptan elektrik tedarikçiliğinde bulunan firmalar: Akfel Power, Aksa Enerji, Mogan Enerji, Enerjisa, Anadolu Enerji, Ata Enerji, 2M Enerji, Cengiz Enerji, AGE Enerji, Coren Elektrik, Aycan Elektrik, Kök Elektrik, Şişecam Enerji, Reon Enerji, Diler Elektrik, Üründül Elektrik, Ayen Elektrik, Alen Alarko Enerji, Sedsal Enerji, Kalen Elektrik, Yeşilyurt Elektrik, Tekin Elektrik, Çeliler Elektrik, Çobanyıldızı Elektrik, Vitol Enerji, GDF SUEZ Enerji, İpragaz, Shell Enerji, Fırat Enerji, Rönesans Enerji, Metro Grup Enerji, Tesaş Elektrik, Batıçim Enerji, Ağaoğlu Enerji, Eskin Elektrik gibi daha binlerce şirket, ülkemizdeki toptan elektrik tedarikçisi olan anonim şirketlerdir.

Belirli dönemlerde değişikliğe uğrayan birim elektrik fiyatları gibi, EPDK tarafından 2015 yılı için geçerli olacak toptan satış fiyatı 16 TL 56 kuruş olarak belirlenmiştir. 2014 yılında 15 TL 30 kuruş olan birim elektrik fiyatında tam olarak %8.2′ lik bir artış bulunmaktadır. Düzenlenen kanunlardan yararlanarak, daha cazip fiyatlar ile elektrik tüketmek artık mümkün. Cazip enerji fiyatları sunan şirketler ile yapılan sözleşmeler kapsamında, yıllık sabit ücreti ödeyebilir veya ortalamadan daha uygun fiyatlar ile faturalandırabilirsiniz.Bu sayedeUcuz Elektrik kullanabilirsiniz.

Bu firmaları öğrenmek ve daha İndirimli Elektrik
serbest tüketici kullanmak için websitemize bekleriz.

Toptan Elektrik toptan elektrik
Toptan Elektrik
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir